Meelepete

üks pikk unenägu, teekond lõpust alguseni kuniks teekond ise peatab. mõttemaailm ja seosed mis tekivad olukordades, ebareaalne, vahel isegi olen oskamatu püüdes leida sõnu kirjeldamaks keerukust mis mu lihtsuses mugavalt pesitseb. kui oleks võimalik luua maailm, nagu DiCaprio seda tegi, siis poleks vaja luua vaid ehitada tee ajust silmadeni, manada pilt klaaskeradele mida näen silmadega eneses. üks pikk unenägu. mis siis, kui saaks hommikul magama minna ja õhtul ärgata ning üks reis veel ette võtta, oleks tagasikäik, kui on soov. Vaevalt et me hakkaks pidevalt ajas tagasi minema, vb alguses rohkem aga üldiselt mitte, muidu sõidaksid inimesed autoga ka tagurpidi. aga pigem ikka edasi, vahel uuesti aga siiski edasi, mitte tagasi. maailm mu silme taga on lihtsalt nii võrd palju mitmekesisem, huvitavam ning elu nõudvam kui see päris mis mu silme lahti rullub iga hommik, kui igas olukorras ja igas inimeses oleks sama suur spekter värve kui mu kujutelmas, siis poleks vaja seda illusiooni mida reaalsusega katame. fiktiivsus asenduks karmi tegelikkusega ning hoolimata kõigest, kaoks maailmast ahnus. ma ei ole kurja vastu, küll aga ahnuse, teatav kurjus on vajalik edasi liikumiseks aga ahnus on teiste aeglustamiseks mitte enda kiirendamiseks. mitte keegi meist pole veel jõudnud kõige kõrgemale teise alla tõmmates vaid ikka ise ronides. mu maailm ja mu inimesed, mu värvid ja mõtted ja meelepetted. saaks vaid päeva reisida teises dimensioonis ja avastada kehas olles universumit mille loon ma vaimus programmeerides. ehk siis, kui praegune film oma lõpu saab ja uue peaosa hõlmab samastumist Inception kontseptsiooniga, ehk siis.

[do_widget id=jetpack_widget_social_icons-5]

[su_divider top=”yes” text=”” style=”default” divider_color=“#000000″ link_color=“#000000″ size=“10″ margin=“40″ class=“”]
[su_row class=””]
[su_column size=”1/2″ center=”no” class=“”]

Küsimused & Vastused

Rubriik, kus Teie saate esitada küsimusi või oma mõtteid avaldada seotud teemaga, millest parasjagu räägime ning meie vastame või arutleme Teiega.

[contact-form-7 id=”1943″ title=”Küsimused & Vastused”]

[/su_column]
[su_column size=”1/2″ center=”no” class=””]