Eneseteadlikkus

Mis on sinu tugevused?
Mis on sinu nõrkused?

Edukad inimesed pea kõikidelt elualadelt, olgu nendeks sportlased, ettevõtjad, advokaadid, näitlejad, muusikud, on pidanud kõige tähtsamaks teadmiseks eneseteadlikkust. Miks, sa küsid? Sest, kui sa oled suuteline mõistma, milles oled sa hea ning milles mitte, siis on sul olemas kõik vajalik, et panustada oma tugevustele ning leida enda kõrvale inimesed, kelle tugevused on sinu nõrkused. Meeskond liigub alati kiiremini ja efektiivsemalt kui indiviid, eriti pikemas plaanis. Näiteks profiratturid, vahel võidab tõesti jooksik, kes on putku pagenud grupist, kuid kui sellel grupil, kus on 50-100 ratturit, on ühine eesmärk ning nad hakkavad meeskondlikult töötama, et jooksik kinni püüda, siis pole sel indiviidil mingeid võimalusi. Oma nõrkuste teadmine on sama oluline kui tugevuste, sest kui sa ise ei suuda seda gruppi järele viia jooksikule aga sul on parim lõpuspurt siis tuleb leida hea grupp, kes sind asetab soodsasse positsiooni, et saaksid need viimased 100m enda parimat näidata ning võita.

Panusta oma tugevustele ning hoia enda ümber inimesi, kes teevad sind paremaks, mitte ei hoia tagasi.

[do_widget id=jetpack_widget_social_icons-5]

[su_divider top=”yes” text=”” style=”default” divider_color=“#000000″ link_color=“#000000″ size=“10″ margin=“40″ class=“”]
[su_row class=””]
[su_column size=”1/2″ center=”no” class=“”]

Küsimused & Vastused

Rubriik, kus Teie saate esitada küsimusi või oma mõtteid avaldada seotud teemaga, millest parasjagu räägime ning meie vastame või arutleme Teiega.

[contact-form-7 id=”1943″ title=”Küsimused & Vastused”]

[/su_column]
[su_column size=”1/2″ center=”no” class=””]