Adversity

Muuseumi ruumi haardes silmitsen maali portreest, mis peeglikujutiseks moondub pärast enesekaotust pilti. See olengi ju mina, kõndimas oaasi suunas kivi seljal. Tahaks lahti lasta ja kõndida aga rooman sest raskus on talumatu ja vaimujõud rauetu. Õpeta laskma vabaks sellest igapäeva jamast, mis paistab kivina mu turjal aga tegelikult istub taskus liivaterana.

Adversity.

Vaid kümnendik meie igapäevast on kõik see, mis meiega juhtub ning üheksa kümnendiku on valikuline reageerimine kõigele, mis meiega juhtub. Teadlikkus eneseümber toimumisest ning kainus selle kõige juures ongi see suur saladus, kuidas murevabalt mööda maailma uitada. Bruce Lee ütles, et suurim õpetus, mis talle edasi anti on see, et parim oskus on osata rahulikuks jääda ka kõige raskemas olukorras või närvilisemas. Samuti olla teadlik on keeruline, olla pidevalt silmad lahti ja vaadelda ja kaasa mõelda, inimesele ei meeldi mõelda vaid autopiloodiga rahulikult kulgeda, aga mõelda tuleb, muidu elab keegi teine su elu. Kõik, mis meiega juhtub on vaid üks moment, millesse takerdumine rikub ära ka järgmised hetked. Tea, et sa ei saa muuta, mis sinuga juhtub, aga sinu valida on kuidas sa reageerid ja kuidas see sind mõjutab. Ole oma saatuse sepp ja õnne valaja.

[do_widget id=jetpack_widget_social_icons-6]

[su_divider top=”yes” text=”” style=”default” divider_color=“#000000″ link_color=“#000000″ size=“10″ margin=“40″ class=“”]
[su_row class=””]
[su_column size=”1/2″ center=”no” class=“”]

Ask me.

[contact-form-7 id=”1943″ title=”Küsimused & Vastused”]

[/su_column]
[su_column size=”1/2″ center=”no” class=””]