Usu endasse

Sul ei ole rohkem, sest sa ei küsi rohkem ning isegi, kui sa üritad mõelda suurelt ning tahad enda ellu parimat, siis sügaval sisimas sa sellesse ikkagi ei usu ning peegeldad kogu hea endast eemale.

Ask. Believe. Recieve.

Kõik võtab aega, kõigel on küljes mingi ajaline lipik, mis määratleb kannatlikkuse, järeleandmatuse, sihikindluse, töökuse, tahte ning võimekuse halbadest olukordadest võitjana väljumise. Aeg on paratamatus, mille vastu ei pea võitlema vaid mida tuleb osata enda kasuks pöörata. Me tahame kõike kohe ja praegu – saavutada tulemust nädalaga, mida teised on saavutanud aastatega, olla kellegi nahas homme, kes on töötanud selle nimel kümneid aastaid. Aeg on tähtis, kogemused ning õpetused, mis sellega kaasnevad on hindamatud. Teadmine ei maksa ise midagi, aga teadmine mis on muudetud kogemuseks läbi tegemise on hindamatu ning selle eest makstakse palju. Anna endale aega õnnestuda, homme edukaks saamine on tore, kuid reaalsus on enamikule teistsugune ning aja vastu võitlemine saadab sind pigem ajas tagasi. 

Usu enda võimetesse pimesi ning arenda ennast pidevalt, õpi end tundma ning mine kõige järele, mida ihaldad. Julge küsida ning tahta endale parimat, usu sügavalt, et oled selle vääriline ning võimeline saavutama kõik, mida küsid ning sind teenitakse.

Universum on sinu poolt, kui sa oled iseenda poolt.

[do_widget id=jetpack_widget_social_icons-6]

[su_divider top=”yes” text=”” style=”default” divider_color=“#000000″ link_color=“#000000″ size=“10″ margin=“40″ class=“”]
[su_row class=””]

[su_column size=”1/2″ center=”no” class=””]

#askme

[contact-form-7 id=”1943″ title=”Küsimused & Vastused”]